5.03.2012

Haftasonu keyifcileri

Haftasonu Arca kusumun hastalıgı nedeniyle parti iptal olunca , bizde haftasonunu evde gecirmeye niyetli olmayınca Nil'i aradım. Babalar tanıstıgından , cocuklar beraberken uyumlu oldugundan haftasonu biraraya gelmeye karar verdik. İyide etmişiz. Çocuklar oynamaya doyamadılar. Bir kez bile didişmediler , oyuncak kavgası bile çıkmadı. Tututu maşallah diyorum .

Ela Berk'i hiç rahat bırakmadı. Berk azıcık fazla konussa bizimki elini agzına götürüp susss yaptı durdu. Çok güldük bu hallerine.

Ayrı ayrı uyumakta istemediler , biraz beraber yatırdık ama ne mümkün. Ela Berkin burnunu sıkar , gıdıklar falan. Kıkır kıkır kıkırdamalar . Bir süre sonra ( aynı odada olma kaydıyla tabi ) yatakları ayırdık. Yorgunluktan sızdılar tabi.

Pazar günü acık hava iyi gelir dedik , parka cıkardık onları , lakin babamızın şiddetli bir bas agrısı ve göz cukurunun zonklaması nedeniyle Muratla dr.a gittiler , agrı kesici vurmuslar , sonrasında fazla oyalanmadık tabi, evde dinlenmek istedi . Evimize erken döndük artık ama bize ctesi keyfide yetti.

Bugün hava yine sogudu , artık düzelsin şu havalar ve keyifli İzmir günleri başlasın diyorum.

Hsonu için Nil, Berk ve Murat'a ayrıca tesekkür ediyorum. +1.5 kilo ile dönmüşüm . Bugün yemekleri hafiften alıyorum gene..

4 yorum:

yeliz dedi ki...

hakkettten yav havalar düzelsin mikroplar ölsün! sosyalleşelim:)

yavrular çok şeker yav

nil dedi ki...

Harbiden yine gelin, güzeldi,bize iyi geldi.

Maşallah harbiden maşallah :)

Elif dedi ki...

bir maşallah da benden olsun :)

ALIŞVERİŞ DANIŞMANI dedi ki...

benimkileri de alın aranıza:)))