14.08.2013

Lukapu'dan bayram hediyemiz

Aylardır varlıgından haberdar oldugum süper düper foto-kitap sitesi Lukapu'dan Deli Anne vasıtasıyla bir hediye kazandık geçenlerde . Elanın dogumundan itibaren çektiğimiz binlerce resim bilgisayarın derinliklerine gömülürken , elimizde tek bir albüm olmaması benim ayıbım tabi . Ama hakkaten foto secmek bastırmak , uygun bir ebatta albüm alıp yapıstırmak ya da yerleştirmek . Hangimizin onca vakti var ki , günlük koşuşturmalar içinde .

Aslında foto-kitaplar birazda bu derde deva imiş . İşin en önemli kısmı yine o resimleri ayıklama kısmı . Birde uygun ebatlarda resim secmek . Bizim hediyemiz büyük kare oldugu için , resimlerin kalitesi yüksek çözünürlükte olmak zorunda idi . Sistem güzel , tasarım aşamasında zaten küçük ebat fotolar için uyarı alıyorsunuz . Kapagı veya iç sayfalarının renklerini istediğiniz renklerde belirleyebiliyorsunuz . Resim alt yada üst kısımlarına notlar düşebiliyorsunuz vs vs ..

İsterseniz you tube lukapu videolarına ya da http://www.lukapu.com/tr adresine tıklayarak örneklere göz atmanız mümkün.

Biz memnun kaldık , sizlerede öneriyoruz .


Benim telefon resimlerim pek kaliteli degil ama elimize ulaşan ürün son derece kaliteli .

Bayram hemen sonrası ulaştığı için bayram hediyesi de oldu bize . Buradan hem bu servisi denemeize vesile olan Deli Anneye http://deli-anne.com/  hemde Lukapu ekibine teşekkürlerimizi sunarız , sanırım bundan sonra bol bol sipariş vereceğiz .